De Hikvision iDS‑2CD7A45G0/P‑IZHSY behoort tot de nieuwste generatie ANPR (Automatic Number Plate Recognition) camera’s van Hikvision. Deze professionele bulletcamera is speciaal ontwikkeld voor situaties waar betrouwbare kentekenregistratie essentieel is — denk aan bedrijventerreinen, parkeergarages, logistieke omgevingen, gated communities en toegangscontrolepunten.
Dankzij de 4 megapixel sensor, DarkFighter‑technologie en een krachtige 25× optische zoomlens (4.7–118mm) levert de camera haarscherpe beelden, zowel overdag als ’s nachts. Het indrukwekkende IR‑bereik tot 200 meter zorgt ervoor dat voertuigen op grote afstand probleemloos worden gedetecteerd en herkend.
De ingebouwde Deep Learning ANPR‑engine herkent kentekens met hoge nauwkeurigheid, zelfs bij hoge snelheden, slechte weersomstandigheden of tegenlicht. De camera ondersteunt whitelists, blacklists en automatische acties zoals het openen van slagbomen of het activeren van alarmscenario’s.
Daarnaast beschikt de iDS‑2CD7A45G0/P‑IZHSY over uitgebreide smart functies zoals line crossing, intrusion detection, voertuigclassificatie en metadata‑analyse. Dankzij de robuuste IP67‑behuizing is de camera geschikt voor intensief buitengebruik.
Deze ANPR‑camera is volledig te integreren met Hikvision NVR’s, HikCentral en externe toegangscontrolesystemen, waardoor hij een veelzijdige en toekomstbestendige oplossing vormt voor professionele beveiligingsprojecten.
Camera
| Beeldsensor | 1/2,5″ Progressive Scan CMOS |
|---|---|
| Maximale resolutie | 2688 × 1520 |
| Minimale verlichting | Kleur: 0,009 Lux @ (F1.6, AGC AAN), Zwart-wit: 0,0018 Lux @ (F1.6, AGC AAN), 0 Lux met IR |
| Sluitertijd | 1 seconde tot 1/30.000 seconde |
| Dag en nacht | IR-filter |
| Hoekverstelling | Pannen: 0° tot 355°, kantelen: 0° tot 90°, roteren: 0° tot 360° |
Lens
| Brandpuntsafstand en gezichtsveld (FOV) | 4,7 tot 118 mm, horizontaal gezichtsveld 58° tot 2,8°, verticaal gezichtsveld 32,3° tot 1,6°, diagonaal gezichtsveld 63° tot 3° |
|---|---|
| Focus | Automatisch, Semi-automatisch, Handmatig |
| Iristype | P-iris |
| Opening | 4,7 tot 118 mm: F1.6 tot F3.8 |
DORI
| DORI | Breed: D (Detecteren): 106 m, O (Observeren): 42,1 m, R (Herkennen): 21,2 m, I (Identificeren): 10,6 m Tele: D (Detecteren): 2200 m, O (Observeren): 873 m, R (Herkennen): 440 m, I (Identificeren): 220 m |
|---|
Verlichter
| Supplement Licht Type | IR |
|---|---|
| Supplement Light Range | Tot 200 m |
| Slim supplement Light | Ja |
| IR-golflengte | 850 nm |
Video
| Hoofdstroom | 50 Hz: 25 fps (2688 × 1520, 2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 720) 50 fps (2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 720) 60 Hz: 30 fps (2688 × 1520, 2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 720) 60 fps (2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 720) |
|---|---|
| Substroom | 50 Hz: 25 fps (704 × 576, 640 × 480) 60 Hz: 30 fps (704 × 480, 640 × 480) |
| Derde stroom | 50 Hz: 25 fps (1920 × 1080, 1280 × 720, 704 × 576, 640 × 480) 60 Hz: 30 fps (1920 × 1080, 1280 × 720, 704 × 480, 640 × 480) |
| Vierde stroom | 50 Hz: 25 fps (704 × 576, 640 × 480) 60 Hz: 30 fps (704 × 480, 640 × 480) |
| Vijfde stroom | 50 Hz: 25 fps (704 × 576, 640 × 480) 60 Hz: 30 fps (704 × 480, 640 × 480) |
| Videocompressie | Hoofdstroom: H.265+/H.265/H.264+/H.264 Substream: H.265/H.264/MJPEG Derde stream: H.265/H.264 Vierde stream: H.265/H.264/MJPEG Vijfde stream: H.265/H.264/MJPEG |
| Videobitsnelheid | 32 Kbps tot 8 Mbps |
| H.264 Type | Basisprofiel, Hoofdprofiel, Hoog profiel |
| H.265 Type | Hoofdprofiel |
| Bitrateregeling | CBR, VBR |
| Schaalbare videocodering (SVC) | H.264- en H.265-codering |
| Regio van interesse (ROI) | 4 vaste regio’s voor elke stream |
| Doelgerichte snoei | Ja |
| e-PTZ | Instellingen voor ondersteuning van patrouilles en automatisch volgen |
Audio
| Audio-bitsnelheid | 64 Kbps (G.711ulaw/G.711alaw) / 16 Kbps (G.722.1) / 16 Kbps (G.726) / 32 tot 192 Kbps (MP2L2) / 8 tot 320 Kbps (MP3) / 16 tot 64 Kbps (AAC-LC) |
|---|---|
| Audiocompressie | G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/MP3/AAC-LC |
| Audio-samplingfrequentie | 8 kHz / 16 kHz / 32 kHz / 44,1 kHz / 48 kHz |
| Audiotype | Mono geluid |
| Omgevingsruisfiltering | Ja |
Netwerk
| Protocollen | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, SFTP, DHCP, DNS, DDNS, SRTP, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, ARP, WebSocket, WebSockets |
|---|---|
| Gelijktijdige liveweergave | Tot 20 kanalen |
| API | Open Network Video Interface (Profile S, Profile G, Profile T, Profile M), ISAPI, SDK, ISUP |
| Gebruiker/Host | Maximaal 32 gebruikers, 3 gebruikersniveaus: beheerder, operator en gebruiker |
| Beveiliging | Wachtwoordbeveiliging, complex wachtwoord, HTTPS-encryptie, 802.1X-authenticatie (EAP-TLS, EAP-LEAP, EAP-MD5), watermerk, IP-adresfilter, basis- en digest-authenticatie voor HTTP/HTTPS, WSSE- en digest-authenticatie voor Open Network Video Interface, RTP/RTSP over HTTPS, instellingen voor time-outbeheer, beveiligingsauditlogboek, TLS 1.2, TLS 1.3, TPM 2.0 (FIPS 140-2 niveau 2), AES128/256 |
| Netwerkopslag | NAS (NFS, SMB/CIFS), automatische netwerkaanvulling (ANR). In combinatie met hoogwaardige Hikvision-geheugenkaarten worden geheugenkaartversleuteling en statuscontrole ondersteund. |
| Cliënt | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Webbrowser | Voor liveweergave is een plug-in vereist: IE 10, IE 11. Liveweergave zonder plug-ins: Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Edge 89+, Safari 11+. Lokale ondersteuning: Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Edge 89+ |
Afbeelding
| Afbeeldingsparameters schakelaar | Ja |
|---|---|
| Afbeeldingsinstellingen | Rotatiemodus, verzadiging, helderheid, contrast, scherpte, witbalans, AGC, instelbaar via clientsoftware of webbrowser |
| Dag/nacht-schakelaar | Dag, Nacht, Automatisch, Schema, Alarmtrigger, Videotrigger |
| Breed dynamisch bereik (WDR) | 140 dB |
| Beeldverbetering | BLC, HLC, 3D DNR, vervormingscorrectie, ontwaseming |
| SNR | ≥ 52 dB |
| Privacymasker | 8 programmeerbare polygonale privacymaskers |
| Beeldstabilisatie | EIS (Ingebouwde gyroscoop ter verbetering van de EIS-prestaties) |
| Afbeeldingsoverlay | Een logoafbeelding kan over een video met een resolutie van 128 × 128 pixels en een 24-bits BMP-bestandsformaat worden geplaatst. |
Interface
| Video-uitvoer | 1 Vp-p composietuitgang (75 Ω/CVBS) (alleen voor debugging) |
|---|---|
| Ethernet-interface | 1 RJ45 10M/100M/1000M zelfaanpassende Ethernet-poort |
| Opslag aan boord | Ingebouwde geheugenkaartsleuf, ondersteunt microSD/microSDHC/microSDXC-kaarten tot 1 TB |
| Audio | 1 ingang (lijningang), 3,5 mm connector, max. ingangsamplitude: 3,3 Vpp, ingangsimpedantie: 4,7 kΩ, interfacetype: niet-evenwichtig. 1 uitgang (lijnuitgang), 3,5 mm connector, maximale uitgangsamplitude: 3,3 Vpp, uitgangsimpedantie: 100 Ω, interfacetype: niet-evenwichtig |
| Alarm | 2 ingangen, 2 uitgangen (max. 24 VDC, 1 A) |
| RS-485 | -Y: 1 RS-485 (Half-duplex, HIKVISION, Pelco-P, Pelco-D, zelfaanpassend) |
| Reset-toets | Ja |
| Vermogensafgifte | -Y: 12 VDC, max. 100 mA |
Evenement
| Basisgebeurtenis | Bewegingsdetectie (ondersteuning voor alarmactivering door specifieke doeltypen zoals mensen en voertuigen), alarm bij videomanipulatie, diagnose van videokwaliteit, uitzonderingen (netwerk verbroken, IP-adresconflict, illegale aanmelding, abnormale herstart, harde schijf vol, harde schijffout), trillingsdetectie |
|---|---|
| Slimme gebeurtenis | Detectie van scèneverandering, detectie van audio-uitzonderingen, detectie van onscherpte |
| Koppeling | Uploaden naar FTP/NAS/geheugenkaart, melding sturen naar bewakingscentrum, e-mail verzenden, alarm activeren, opname starten, vastlegging starten, hoorbare waarschuwing |
Diepgaande leerfunctie
| Perimeterbeveiliging | Lijnoverschrijding, inbreuk, regio-ingang, regio-uitgang. Ondersteuning voor het activeren van alarmen op basis van specifieke doeltypen (mensen en voertuigen). Ondersteuning voor gecombineerde gebeurtenisalarmering. |
|---|---|
| Metadata | Inbraakdetectie, lijnoverschrijdingsdetectie, detectie van regio-ingang, detectie van regio-uitgang, wegverkeer |
Verkeers- en voertuigdetectie
| Slimme functie | Ondersteuning voor kentekenherkenning van voertuigen en motorfietsen (alleen in controlepostscenario’s) Ondersteuning voor detectie van voertuigkenmerken, waaronder voertuigtype, kleur, merk, rijrichting, enz. Ondersteuning bij het tellen van voertuigen en andere objecten |
|---|---|
| Blokkeerlijst en toegangslijst | Tot 10.000 records |
| LPR-landen/regio’s | 4 gebieden (Europa, Midden-Oosten, Azië-Pacific, Afrika) en meer dan 124 landen/regio’s |
| Nauwkeurigheid | Kentekenherkenningspercentage ≥98%, vangstpercentage ≥99%, nauwkeurigheid van de rijrichting ≥98% (onder aanbevolen installatie- en lichtomstandigheden) |
| Snelheid waarmee voertuigen worden ingehaald | Installatie aan de voorzijde in controlepostscenario: tot 120 km/u. Zijdelingse montage: tot 80 km/u |
| Opnamemodus | Kentekenplaat- en voertuigmodus, voertuigprioriteitsmodus |
Parkeerbeheer
| Algemeen | Ondersteuning voor weergave op afstand en weergave van dichtbij |
|---|---|
| Modus voor weergave op afstand | Ondersteuning voor statusdetectie van maximaal 40 parkeerplaatsen, detectie van parkeerduur en alarm voor lege parkeerplaatsen |
| Nauwkeurige weergavemodus | Ondersteuning voor statusdetectie van maximaal 4 parkeerplaatsen, kentekenherkenning, alarm voor te late parkeren en alarm voor lege parkeerplaatsen |
Algemeen
| Stroom | -IZHSY: 12 VDC ± 20%, 1,73 A, max. 20,7 W, drieaderig klemmenblok 24 VAC ± 20%, 1,31 A, max. 19,9 W, drieaderig klemmenblok PoE: IEEE 802.3at, Type 2, Klasse 4, 42,5 V tot 57 V, 0,46 A tot 0,35 A, max. 19,5 W -IZHS: 12 VDC ± 20%, 1,62 A, max. 19,4 W, tweeaderig klemmenblok 24 VAC ± 20%, 1,21 A, max. 18,7 W, tweeaderig klemmenblok PoE: IEEE 802.3at, Type 2, Klasse 4, 42,5 V tot 57 V, 0,43 A tot 0,32 A, max. 18,2 W |
|---|---|
| Materiaal | Behuizing van aluminiumlegering |
| Dimensie | Met -Y: Ø140 mm × 378,4 mm (Ø5,5″ × 14,9″). Zonder -Y: Ø144,1 mm × 375,2 mm (Ø5,7″ × 14,8″) |
| Verpakkingsafmetingen | 425 mm × 190 mm × 180 mm (16,7″ × 7,5″ × 7,1″) |
| Gewicht | Met -Y: ca. 2160 g (4,8 lb.). Zonder -Y: ca. 2130 g (4,7 lb.) |
| Inclusief pakketgewicht | Met -Y: ca. 3310 g (7,3 lb.). Zonder -Y: ca. 3200 g (7,1 lb.) |
| Opslagomstandigheden | -40 °C tot 60 °C (-40 °F tot 140 °F). Luchtvochtigheid 95% of minder (niet-condenserend) |
| Opstart- en bedrijfsomstandigheden | -40 °C tot 60 °C (-40 °F tot 140 °F). Luchtvochtigheid 95% of minder (niet-condenserend) |
| Taal | 33 talen: Engels, Russisch, Ests, Bulgaars, Hongaars, Grieks, Duits, Italiaans, Tsjechisch, Slowaaks, Frans, Pools, Nederlands, Portugees, Spaans, Roemeens, Deens, Zweeds, Noors, Fins, Kroatisch, Sloveens, Servisch, Turks, Koreaans, Traditioneel Chinees, Thais, Vietnamees, Japans, Lets, Litouws, Portugees (Brazilië), Oekraïens |
| Algemene functie | Hartslag, spiegel, flashlog, wachtwoordherstel via e-mail, pixelteller |
| Verwarming | Ja |
| Ontijzing | Ja |
| Apparaatbeheer | Ondersteuning voor het toevoegen van een alarmkast (DS-FM2466) aan het LAN voor 6 extra in- en 6 uitgaande alarminterfaces |
Goedkeuring
| EMC | CE-EMC: EN 55032: 2015, EN 61000-3-2:2019, EN 61000-3-3: 2013+A1:2019, EN 50130-4: 2011 +A1: 2014, RCM: AS/NZS CISPR 32: 2015, IC: ICES-003: Uitgave 7, KC: KN32: 2015, KN35: 2015 |
|---|---|
| Veiligheid | UL: UL 62368-1, CB: IEC 62368-1: 2014+A11, CE-LVD: EN 62368-1: 2014/A11: 2017, BIS: IS 13252 (deel 1): 2010/IEC 60950-1: 2005, LOA: IEC/EN 60950-1 |
| Omgeving | CE-RoHS: 2011/65/EU, WEEE: 2012/19/EU, REACH: Verordening (EG) nr. 1907/2006 |
| Bescherming | IP67: IEC 60529-2013, IK10: IEC 62262:2002 |
| Bescherming tegen corrosie | -Y: NEMA 4X (NEMA 250-2018) |
| Ander | PVC-vrij |

